…festival IT mimozemšťanů

Kerio MusicFest

Kerio Music Festival je hudební festival, jehož partnery jsou firmy ze sektoru informačních technologií.

Hlubším smyslem Kerio MusicFestu je pravidelná podpora regionálního neziskového projektu, kterým je občanské sdružení Ledovec.

Kerio MusicFest 5.0

Letošní festival je dvoudenní. První den bude věnován folku a blues, druhý den rocku a punku, to vše s bohatým doprovodným programem.

PreKério

MusicFest

Účinkující

Media

Tiskové materiály jsou dostupné v presskitu (3.1 MB).

Banner

Mediální partneři

Rock Radio - Hlavní mediální partner

Rock Radio

Český rozhlas Plzeň

CRO

Partneři

Ledovec

Ledovec je nezisková organizace, která jako jediná v plzeňském regionu poskytuje sociální služby poradenství, sociální rehabilitace, chráněné bydlení a denní stacionář lidem s duševním onemocněním.

Od počátku činnosti v roce 2001 klade důraz na oboustrannou sociální rehabilitaci, tzn. usiluje o šíření zkušenosti prolínání světů lidí s duševním onemocněním a většinové společnosti.

Dále pořádá řadu kulturních a řemeslných akcí, hostí tuzemské a zahraniční dobrovolníky a dalšími způsoby pomáhá veřejnosti nahlédnout do problematiky duševních onemocnění.

Kerio Technologies s.r.o .

KerioSpolečnost Kerio Technologies s.r.o., je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě, se specializací na síťové firewally a bezpečnost interní firemní komunikace.

ICZ a.s.

ICZ

ICZ patří mezi nejvýznamnější firmy, které nabízejí integrovaná softwarová a síťová řešení. Zákazníkům poskytuje služby na bázi širokého spektra platforem a technologií včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací. Zaměřuje se na oblast veřejné správy, obrany, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky, průmyslu a služeb.

Tieto Czech s.r.o.

Tieto

Tieto je společnost poskytující služby v oblasti IT, výzkumu & vývoje a poradenství. Se svými 17 000 odborníky jsme jedním z největších poskytovatelů IT služeb v severní Evropě a jsme přední světovou společností ve vybraných odvětvích.

Zaměřujeme se na oblasti, ve kterých máme ty nejdůkladnější znalosti podnikání a potřeb našich zákazníků. Naše stoprocentní zaměření na potřeby zákazníka a odborné znalosti ze Skandinávských zemí nás odlišují od našich konkurentů.

2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Značka 2N se ve světě telekomunikací poprvé objevila v roce 1991. V dnešní době je 2N TELEKOMUNIKACE a.s. známým evropským výrobcem a dodavatelem telekomunikačních technologií, jako jsou telefonní ústředny, GSM brány, výtahové a dveřní komunikátory.

Dobře vybavena zkušenostmi, vysoce kvalifikovanými zaměstnanci a know-how byla 2N vždy schopna držet krok s nejnovějšími technologiemi a inovacemi ve světě telekomunikací.

Plzeň Plaza

PlazaNákupní a zábavní centrum Plzeň Plaza se nachází v samém centru města Plzně v lokalitě bývalého městského výstaviště.

Svým zákazníkům nabízí více než 100 obchodů, restaurace a kavárny. Naleznete zde multiplex Cinema City a zábavní Fantasy Park. K dispozici je více než 650 parkovacích míst zdarma.

Přičteme-li navíc vytříbený, vzdušný a denním světlem prosvícený interiér, získáme výjimečný prostor, ve kterém je více než příjemné trávit chvíle volného času.

Kontakt

Láďa Lamanai Sedlák

tel: 604 146 540

Nýřanská 46, Plzeň

sedlak@kerio.com

Fotoreportáž

Vzhledem ke vzdálené lokaci, došlo na hromadnou dopravu…
…kde pološílený pan ředitel Ledovce…
…to definitivně rozsekl a…
…a odebral se svými kolegy provozovat kulturu.
Na programu dne byly kozy...…
…...i ta opera.
Bylo možné uzříti hudební výkony ryze amatérské…
…i ryze profesionální.
Pan ředitel si málem serval vlasy z hlavy…
…...pro pobavení publika.
Večerní program se poněkud protáhl, ale publikum vydrželo…
…...a nevykadilo se nás.
Kozy a ovce v sobotu vystřídal Beránek (Michal) se svým sborem…
…jódlující Eda se se zebrama…
…a mladý nadějný kytarista.
V publiku to zářilo černožlutými festivalovými tričky…
…a koneckonců i na podiu..
Po strašidelném večerníčku…
…následovala vystoupení na hranici dobrého vkusu po kterých…
…nás do noci vyprovodil králíček ušáček.